⚡️Презентували мобільний додаток “Дія”!

Мета Уряду – 100% державних послуг онлайн до 2024 року і 50 основних послуг – вже у 2020 році.

Зараз у застосунку доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Далі буде можливість оцифрувати свою ID-картку та закордонний біометричний паспорт.

Відсьогодні кожен охочий може завантажити додаток в App Store та Google Play .

Чому цифровізація важлива для України?
Цифровізація – це ліквідація корупції та бюрократії, зручність державних сервісів для громадян, економія часу і коштів бюджету. Держава має стати ще ефективнішою, майже непомітною, щоби не створювала проблем.

ТОП-50 послуг, за якими більше всього звернень, – будуть оцифровані вже цього року (а це реєстрація ФОП, юросіб, Е-малятко, послуги для перевізників і будівельників, послуги для власників авто).

Уже тисячі українців відчули переваги цих електронних сервісів. І це лише початок! Цифровізація державних послуг має охопити всю Україну.

Доступність-онлайн послуг – це також і вміння ними скористатися. Тому ми запровадили Національну програму цифрової грамотності, яка за 3 роки має охопити 6 млн українців.
Дякую всій нашій великій і єдиній команді та партнерам, які допомагали реалізувати додаток “Дія”!

(с) Олексій Гончарук – Прем‘єр-міністр України

 

🚗 Увага! Чудова новина! Відтепер поліс ОСАГО можна оформити онлайн! 🚙

 Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.