Учасники програми лояльності Fishka підтримали 8 соціальних ініціатив

Понад 200 тисяч гривень на добрі справи зібрано у 2019 році завдяки благодійній платформі національної програми лояльності Fishka, ініціатором і учасником якої є мережа АЗК ОККО, а партнерами більш як 20 великих українських бізнесів. Таким чином, учасники програми Fishka долучилися вже до 8 благодійних проектів, а зараз триває збір коштів на наступний, дев’ятий, проект – облаштування кабінету образотворчого мистецтва для дітей з ДЦП у Дніпропетровській області.

«Тисячі небайдужих уже відгукнулися на наші заклики і підтримали балами Fishka той чи інший благодійний проект. Навіть кілька перерахованих балів мають значення, адже спільно ми збираємо кошти, завдяки яким реально покращити життя багатьох людей, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі ОККО Ірина Дяченко. – Кожен новий проект ми ретельно вибираємо у тісній співпраці з волонтерськими, громадськими організаціями з різних регіонів України. А тому впевнені, що зібрані кошти буде вкладено у справді потрібні й соціально важливі починання».

Стати благодійником може кожен власник картки Fishka. Для цього достатньо зайти у відповідний підрозділ на сайті https://myfishka.com/charity/active чи в мобільній аплікації програми Fishka та перерахувати свої бали на благодійний проект. Там можна дізнатися більше й про ті соціальні ініціативи, на які зараз триває збір коштів, про попередні проекти, а також переглянути звіти про всі перераховані благодійниками бали. Отримувачами зібраних коштів є громадські організації, які опікуються дітьми та молоддю, інвалідами, пацієнтами медичних закладів, соціально незахищеними тощо.

Детальніша інформація про уже підтримані проекти у рамках благодійної платформи програми Fishka – нижче.

Довідка:

 

Fishka – це найбільша в Україні коаліційна програма лояльності, яка працює на ринку з 2009 року. Понад 5 мільйонів українців регулярно користуються картками Fishka у більш як 1950 торгових точках 25 партнерів програми. Щомісяця вони роблять 10 мільйонів покупок з карткою Fishka. Партнерами програми є: мережа АЗК ОККО, діджитал-оператор lifecell, мережа магазинів електроніки Алло, Райффайзен Банк Аваль, платіжна система EasyPay, магазини догляду та краси PROSTOR, Аптека Доброго Дня та Перша соціальна аптека, страхова компанія «Універсальна», мережа шинних центрів та шиномонтажів «Твоя Шина», мережа італійських ресторанів Pesto Café, Uber, BlaBlaCar та інші.

 

Fishka. Благодійність: реалізовані проекти

 

On 3 wheels. Мандри для людей з інвалідністю.

Група волонтерів організовує походи в гори для людей з обмеженою мобільністю. Для цього вони використовують спеціальний візок з електромотором, який допомагає людині з інвалідністю та особам, що її супроводжують долати навіть найвищі карпатські вершини. Уже організовано понад 20 таких сходжень. Ініціатори проекту збирали кошти на придбання ще одного такого візка, щоб дістатися до місця підйому.

 

Візкова майстерня реабілітаційного центру «Джерело».

Реабілітаційний центр «Джерело» (Львів) вже майже 30 років опікується дітьми з ДЦП. Багато з них змушені користуватися інвалідними візками, але дуже часто виникає потреба трансформувати стандартний візок під індивідуальні потреби конкретної дитини. Для цього при центрі й було створено спеціальну майстерню. Кошти, зібрані учасниками програми Fishka, пішли на придбання розхідних матеріалів та оплату роботи фахівців.

 

Сміх лікує. Виступи клоунів для пацієнтів дитячих лікарень.

Волонтерська група «Доктор Клоун» з Дніпра кілька разів на тиждень відвідує дитячі відділення лікарень з виступами, які піднімають настрій маленьким пацієнтам. Торік вони провели 200 виступів для 6000 дітей. Зібрані кошти допомогли клоунам з придбанням реквізиту і сценічних костюмів.

 

Пластова домівка. Облаштування навчального центру для скаутського руху «Пласт».

«Пласт» створював центр для занять зі своїми вихованцями у містечку Винники поблизу Львова. Зокрема, тут планують проводити тренінги з альпінізму, спортивні вишколи, інші заходи. Однак приміщення центру потребувало капітального ремонту, для цього організація й звернулася до благодійників.

 

БУРмобіль. Пересувна майстерня, яка працює у прифронтових районах Донбасу.

БУРмобіль — перша в Україні мобільна майстерня для перетворення сільського чи міського простору в комфортне місце відпочинку, проживання, зустрічей. У 2019 році організатори цієї майстерні мандрували районами Донецької й Луганської областей, допомагаючи місцевим мешканцям у відбудові житла.

 

Дитинство без сліз. Програма арт-реабілітації дітей з регіонів, де велися воєнні дії.

Цей міжнародний проект, до якого залучені художники, педагоги, психологи, має на меті розвивати мистецькі таланти у дітей з регіонів, зачеплених воєнними діями. У рамках проекту організовано серію виставок картин юних художників в Україні та Іспанії.

 

Кабінет психологічної допомоги онкохворим дітям та членам їхніх родин.

Такий кабінет планується створити при Західноукраїнському медичному центрі (Львів) у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії. Щороку сюди за допомогою звертається 4000 дітей, з них приблизно 900 приймають на амбулаторне лікування. Кваліфікована допомога психолога для них надзвичайно важлива і є одним із чинників успішного лікування. Зібрані кошти будуть направлені на ремонт приміщення, де буде облаштовано кабінет психолога.

 

Школа молодіжного лідерства в Карпатах.

Щороку ГО «Центр Студентського Капеланства» організовує в Карпатах модульні табори для підлітків з Донеччини, під час яких допомагає їм розвинути свої лідерські якості, прослухати цікаві, мотиваційні лекції, поспілкуватися з однолітками з Західної України, помандрувати гірськими маршрутами. Зібрані завдяки програмі Fishka кошти частково покривають транспортні й організаційні витрати.

🚗 Увага! Чудова новина! Відтепер поліс ОСАГО можна оформити онлайн! 🚙

 Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.