Штраф 34 000 гривень за неправильну парковку?

В Україні планують істотно збільшити штрафи за неправильну парковку автомобіля. Відповідний законопроект №2628 вже зареєстрований у Раді і переданий на розгляд у профільні комітети.

❓ Які штрафи планують збільшити?
1️⃣ Законопроект передбачає, зокрема, збільшення штрафу за стоянку в забороненому місці з 510 грн. до 3 400 грн.
2️⃣ За зупинку на місцях для водіїв з інвалідністю передбачається штраф у 34 тис. грн.
3️⃣ Також 34 000 грн. доведеться заплатити тим автомобілістам, хто без підстав використовує знак «водій з інвалідністю».

❓ Розмітку теж хочуть змінити?
Важливий момент, що згідно з законопроектом 70% цієї суми буде йти в місцеві бюджети, аби місцева влада сумлінно робила розмітку в місцях паркування.

Розмітку теж хочуть змінити. Суцільна жовта лінія, яка використовується в розмітці для позначення заборони зупинки, мало виділяється на дорозі, йдеться в пояснювальній записці до проекту. Тому розмітку зроблять більш контрастною за розміром, формою і кольором.

❓ Як будуть фіксувати факт порушення?
Фіксувати факт порушення правил зупинки автомобіля в заборонених місцях будуть за допомогою фото. Нібито така розмітка буде чітко виділятися на фотографії.

А для того, щоб фото стало доказом того, потрібні будуть мінімум три фотографії автомобіля-порушника з різних ракурсів.

Крім того, як доказ у суді можна буде показувати і записи камер відеоспостереження.

Джерело: Адвокат Права

🚗 Увага! Чудова новина! Відтепер поліс ОСАГО можна оформити онлайн! 🚙

 Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.