Понести покарання онлайн: Водії зможуть платити штрафи у додатку “Дія”

Водії зможуть оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху і перевіряти наявність квитанцій у мобільному додатку “Дія”.

Зазначається, що “Дія” готує справжній набір водія до цифрових посвідчень, техпаспорта, автоцивілки, а також додається сплата штрафів онлайн.

“Водіям треба дотримуватися ПДР і не порушувати їх. Проте, якщо таке трапиться — українці отримають шанс зручно понести покарання онлайн”, – йдеться у повідомленні.

У програмі будуть з’являтися сповіщення про штрафи, виписані патрульними на місці зупинки автомобіля, і зафіксовані в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки.

“Ми обов’язково надішлемо вам push-повідомлення і повідомимо про штраф. Отримати інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф за них можна в електронному кабінеті водія”, – додали розробники програми.

Нагадаємо, 17 січня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив про запуск мобільного додатку “Дія”, який має зробити доступною цифрову освіту.

🚗 Увага! Чудова новина! Відтепер поліс ОСАГО можна оформити онлайн! 🚙

 Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.