Telegram-канал “Київська платформа евакуації”

🚘 Для водіїв створено Telegram-канал

🚩 Ви, мабуть, встигли помітити, що у Києві щодня евакуюють транспортні засоби через неправильне паркування? Можливо, Ви чи ваші знайомі вже шукали свою автівку?

📍 З метою спрощення пошуку транспортних засобів представники ГО “Київ Автомобільний” неодноразово зустрічались з Інспекція з паркування і Департамент транспортної інфраструктури КМДА для вирішення цього питання.

🔉 Експериментально було створено Telegram-канал “Київська платформа евакуації” (https://t.me/TowTruckKyiv), який інформуватиме населення про евакуйовані автомобілі.

☎️ Тобто, якщо раніше про статус зниклого автомобіля можна було дізнатися, зателефонувавши 102, то після запуску Telegram-каналу з’явилася сучасна альтернатива серед джерел інформування населення.

 Наразі сервіс сповіщає водіям державний номер і модель автомобіля, який евакуювали. Планується розширення інформування: звідки евакуювали? На який штрафмайданчик доставлений транспортний засіб?

🔎 Також буде створений Telgram-бот, в який будь-яка людина зможе внести державні номери автівок, які його цікавлять. У випадку евакуації вказаних транспортних засобів, бот надішле повідомлення.

🚨 Маємо надію, що Telegram-канал “Київська платформа евакуації” стане в нагоді киянам та гостям міста.

<