Новий антирекорд перевищення швидкості на Столичному шосе 288 км/год

Електронна система TruSign зафіксувала, що вчора одна з автівок проїхала зі швидкістю, яку інакше, ніж вбивчою, не назвеш – 288 км/год. Вражає й те, що сталося це серед білого дня – о 14:32, до того ж у туманну погоду.

Як ми повідомляли, днем раніше на Столичці була зафіксована швидкість 222 км/год. Із прикрістю мусимо констатувати, що подібні порушення правил дорожнього руху, що призводять до найтрагічніших наслідків, є регулярними. Статистика засвідчила, що більше половини водіїв перевищують дозволену для зимового періоду швидкість на Столичному шосе.

Така ситуація є неприпустимою, адже загроза для життя водіїв-порушників та тих, хто опинився поруч, є критичною.

Ми звернули увагу Патрульної поліції на кричущі факти порушення правил дорожнього руху на Столичному шосе. З метою виконання статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» просимо вжити невідкладних заходів щодо дотримання Правил дорожнього руху України водіями транспортних засобів.

Джерело: Центр організації дорожнього руху

🚗 Увага! Чудова новина! Відтепер поліс ОСАГО можна оформити онлайн! 🚙

 Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.

Киев Автомобильный