COPART в Україні: американські авто стають доступнішими

4 листопада відбулося відкриття офісу COPART – світового лідера у сфері проведення автомобільних онлайн-аукціонів. В Україні партнером COPART є компанія Caucasus Auto Import. Разом вони відкривають перш офіси в 9 містах України, насамперед – у Києві та Харкові.

На церемонії відкриття COPART до столиці прибули керівники компанії із США та Великобританії. Зокрема, віце-президент з маркетингу Мішель Хофман, директор з удосконалення бізнесу Марк Діблі та менеджер з міжнародного маркетингу Ратніш Шарма. З українського боку на церемонії були заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко, Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Тимур Хромаєв, Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе, Генеральний директор Caucasus Auto Import Давид Толіашвілі та інші.

Давид Толіашвілі підкреслив, що одна з головних місій компанії – полегшити українським споживачам процес купівлі американських автомобілів за помірні гроші.

«Це буде полегшена форма процесу придбання автомобіля з Америки без посередників. Громадянин України, який має певну суму грошей на омріяний автомобіль, хоче ними розпорядитися безпечно. Ми повністю надаємо сервіс – безпечний, простий і без зайвих витрат – від підбору, який здійснюють кваліфіковані консультанти, до організації внутрішньої та міжнародної перевозки та доставки до України», – заявив пан Толіашвілі.

За його словами, за період роботи компанія Caucasus Auto Import імпортувала в різні країни 160 тисяч автомобілів з США. Після відкриття офісу COPART в Києві, Харкові та інших містах українці зможуть через аукціон виграти американський автомобіль в середньому за 10-12 тисяч доларів за п’ятирічне авто. Планується, що протягом наступного року представництво компанії пошириться ще на 25 українських міст – Маріуполь, Хмельницький, Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпро, Львів та інші.

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе відзначив, що для України ця подія має величезне значення, адже це означає, що США розглядають нашу державу як партнера для інвестування.

«Американська компанія COPART, яка має річний обіг у 20 млрд доларів, зробила перший крок, відкриваючи офіси не лише в Києві, але й в інших містах України. Це підтверджує, що в Україні динамічно змінюється ситуація, і на нас чекають інвестиції з боку США. Коли американська сторона приймала рішення про відкриття офісу тут, вони вивчали це питання і розуміли, що в Україні є великі можливості. Тому зараз потрібно створити такі умови, щоб якомога більше українців мали можливість купувати не лише автомобілі, але й будинки, робити власний бізнес. Сподіваюся, що уряд України зробить все, щоб такі умови були створені», – заявив пан Катамадзе.

<