Українці більше за всіх створюють аварії на дорогах Польщі – Rzeczpospolita

Німеччина зайняла другу позицію в цьому антирейтингу. Українці скоїли ДТП на 40% більше, ніж німці.

Поліція Польщі підвела підсумки поведінки іноземних водіїв на польських дорогах за 2018 рік. Висновки не є оптимістичними. Протягом минулого року іноземці брали участь у 1404 дорожньо-транспортних пригодах, в результаті яких 295 осіб (включаючи 108 іноземців) загинули і 2575 осіб (включаючи 988 іноземців) отримали поранення. Вони також брали участь у 25364 зіткненнях, пише видання Rzeczpospolita.

Серед причин ДТП, які спровокували іноземці, польська поліція називає: перевищення швидкості; недотримання безпечної відстані між транспортними засобами; неправильна поведінка по відношенню до пішоходів; втома, засипання за кермом і неправильний обгін.

Найчастіше іноземці, які керують транспортними засобами, які беруть участь у дорожньо-транспортних пригодах, прибули з таких країн, як: Україна (53,2 відсотка), Німеччина (9,6 відсотка), Білорусь (6 відсотків), Литва (4,4 відсотка), Росія ( 4 відсотки).

Співробітники дорожньої поліції стверджують, що Польща, завдяки своєму розташуванню, є транзитною країною, і на сьогоднішній день найбільший відсоток іноземців, що в’їжджають і проїжджають через країну, є громадянами сусідніх країн.

Джерело 

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.

Киев Автомобильный