Історія однієї боротьби з ямами на дорозі

«Як тебе не любити, Куєве мій?…» — приблизно це думає чи не кожний водій авто, що намагається виїхати/заїхати у двір будинку, що знаходиться у Святошинському районі за адресою проспект Леся Курбаса,15, і в результаті черговий раз стирає пороги авто, відбиває диск або просто розбиває одну з частин автомобіля, що знаходяться під «полом».

Про жахливі дороги/покриття та #блюдків-чиновників, що мали б відповідати за їх стан знає кожний громадянин держави, але наразі мова йде про конкретну ділянку і конкретну бездіяльність. У будинку, де проживає сестра, аварійний стан прилеглої території, ремонту не було як мінімум 10 років, всім «відповідальним» просто плювати на це.

В один момент накипіло, і не міг не спробувати вирішити проблему відповідно до норм законодавства:

1) Звернувся до поліції у зв’язку з порушенням ст.140 КУпап «Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць…» — МОЯ НОВА селфіПОЛІЦІЯ приїхала всього лише на 6 виклик (на третій день викликів,15.06), до цього банально ігнорували. Провели виміри ями – ті, що мають глибину більше 4 см – порушення, у нашому випадку траншеї по 10-20см по всій ширині дороги, інколи 30-40 см,. Зафіксували аварійний стан, склали план, я написав пояснення – кінець.

 

2) Київська міська адміністрація має «онлайн портал для звернень громадян» [1551.gov.ua] – попытка не пытка – оформив відповідне звернення (номер К-34333) , пару днів назад вирішив перевірити статус, і , чудо! – статус звернення стало «в роботі» і з’явився «відповідальний»(!)- ЖЕД-3 (Житлово-експлуатаційна дільниця )-(Каретко Володимир Олександрович, виконавець Петруньок П.З.) Знайшов контактні номера ЖЕДа-3, зателефонував запитати безпосередньо у «виконавців» про статус (не)виконання роботи – на що мені сказали «Яке звернення? Ми нічого не знаємо, нам нічого не казали, і взагалі ми не займаємося ремонтом доріг». К — КЛАССИКА.

3) Мешканка будинку підказали звернутись також до депутата ВР від Святошинського округу (який повторно балотується) Олександра Третьякова. До слова кажучи, його передвиборчої програми не знайшов, але в звіті про роботу за роки обрання велику частину займають розповіді про «облаштування Святошинського району». Написав листи на оф.пошту, в прийомну – ігнор. Зателефонував до прийомної , пояснив ситуацію – відповіли «Він не займається подібним, звертайтесь у відповідні органи», — «Добре, але ж посприяти вирішенню проблеми може, це ж його округ і він скоріше всього обіцяв подібне у передвиборчій програмі і до того ж, писав про це у звіті?» , — «Вибачте, але це не в нашій компетенції». Хоча да, не в вашій, це ж не розбита дорога під’їзду до незаконних лото, які «кришує» Третьяков.

4) Був візит до Святошинської районної адміністрації, у начальника відділу будівництва, архітектури та землекористування Кучерявого Андрія Михайловича. Суть відповіді – «грошей нема, але точно відремонтують даний участок цією осінню». Чи є хоч якась підстава вірити особі, що не перший рік на посаді у даному органі і допустила десятирічну відсутність будь-якого ремонту жахливих доріг? – звичайно що ні.

Станом на 23.07.19 стан покриття у такому ж аварійному стані. До чого це все?

До того, щоб запам’ятовувати всіх, хто причетний до навколишнього бардака, по можливості скидати з відповідальних посад і ні в якому разі не давати можливість зайняти знову.

Конкретно тим, хто причетний до розкрадання на дорогах – щиро бажаю в’їхати на швидкості в яму,на якій раніше намутили собі пару тисяч грн і розбитись, зробивши життя інших громадян набагато кращим.

(c) Bohdan Kravchenko

Киев Автомобильный