У мережі ОККО розпочав роботу поштовий сервіс

Упродовж першого кварталу 2019 року на 150 автозаправних комплексах мережі ОККО було відкрито поштові міні-відділення компанії Meest Express. Тож тепер, заїхавши на АЗК, можна не тільки заправити авто, смачно перекусити в дорозі, а й надіслати чи отримати посилку у найбільш зручному для себе місці та у будь-який час. Адже працюватиме сервіс цілодобово.

«За темпами росту електронної комерції Україна сьогодні посідає друге місце в Європі. Українці все частіше замовляють товари онлайн, а отже й зростає попит на послуги поштової логістики та пункти, де можна отримати своє замовлення у максимально зручний для себе час. Поява на наших АЗК нового сервісу – це  логічне продовження концепції компанії – надавати клієнтові максимум послуг в одному місці», – каже маркетинг-директор мережі АЗК ОККО Василь Дмитрів.

Міні-відділення Meest Express обслуговуватимуть відправлення вагою до 10 кілограмів. Відправлення можна здійснити як у межах України, так і за кордон, в тому числі з допомогою автоматичних терміналів самообслуговування. При цьому попереднє оформлення замовлень клієнти мають зробити у своєму особистому кабінеті сервісу Meest Express.

«Поява міні-відділень Meest Express на АЗК ОККО – важливий етап розширення наших послуг. Заправки OKKO є доступними і зручними для споживачів, а також, що вкрай важливо, працюють цілодобово. Ми сподіваємося на довгу та взаємовигідну співпрацю, адже компанія має високу та надійну репутацію», – розповів Ростислав Кісіль, президент міжнародної групи компаній Meest, до складу якої входить Meest Express.

***

Довідка:

Мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 38 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Meest Express – український поштово-логістичний оператор, який є власником найбільшої мережі поштоматів в Україні. Компанія надає послуги адресної доставки відправлень для юридичних і фізичних осіб та активно розвиває власну мережу пунктів видачі посилок. Вона входить до міжнародної групи компаній Meest, яка з 1989 року надає поштово-логістичні послуги у 20 країнах світу.

Inline
Inline
Киев Автомобильный