WOG оновлює автопарк: компанія придбає більше 100 автомобілів марки Volkswagen

Перша партія авто вже придбана.

Найбільша в Україні мережа АЗК WOG повністю оновлює свій парк легкових автомобілів. У найближчі 3 роки компанія планує закупити понад 100 нових авто різних класів з метою підвищення ефективності операційної діяльності та логістики між регіонами.

«До сьогоднішнього дня наш автопарк налічував 380 авто різних марок. Більшість машин вже «втомилися». Тому було проведено тендер з вибору основного постачальника легкового транспорту. Його переможцем став офіційний дилер бренду Volkswagen в Україні «Атлант-М Київ». Автомобілі були придбані в лізинг від Porsche Finance Group Ukraine терміном на 3 роки», — каже директор роздрібних продажів WOG Олександра Даниленко.

WOG в кілька етапів придбає автомобілі марки Volkswagen з фінансуванням від Porsche Finance Group Ukraine. Обслуговуватися дані автомобілі також будуть в офіційній дилерській мережі Volkswagen в Україні.

«Для ТОВ «Атлант-М Лепсе», яке підтвердило лідерство на ринку результатами продажів 2018-2019 рр, контракт з WOG — один з найбільших і значимих в поточному році. Ми пишаємося співпрацею з WOG, яка дуже важлива для нас, як в даний час, так і в майбутньому. Ми готові запропонувати спеціальні умови на весь модельний ряд для співробітників компанії WOG в розрізі нашого партнерства», — пояснює заступник директора зі збуту ТОВ «Атлант-М Лепсе» Галина Ляшок.

Представники всіх сторін угоди впевнені в збільшенні мобільності і результативності співробітників WOG, в зв’язку з вибором надійного і безпечного бренду Volkswagen.

Із загального запланованого парку транспортних засобів більш як 100 одиниць, на першому етапі WOG здійснив закупівлю партії в 48 одиниць техніки. Автомобілі вже передані для експлуатації дирекціям у всі регіони України. Серед них:

 

  • Volkswagen Crafter – 3 одиниці;
  • Volkswagen Polo sedan – 45 одиниць.

Найближчим часом очікується поставка ще 35 автомобілів Volkswagen, серед яких:

  • VW Polo Sedan – 15 одиниць;
  • VW Caddy – 18 одиниць;
  • VW Т6 – 2 одиниць.

Решта автомобілі будуть оновлені протягом наступних 12-18 місяців в кілька етапів.

Крім цього, буде оновлено автопарк керівного складу компанії. Укладено контракт на поставку 8 автомобілів марки Toyota camry з компанією «Автоконцепт», три з яких вже поставлені в WOG.

«Співпраця між групою компаній WOG і Тойота Центр Луцьк Автоконцепт бере свій початок з моменту відкриття в м.Луцьк дилерського центру, з 2007 року. За цей час було поставлено більше 20 автомобілів. Ми пишаємося тим, що протягом такого тривалого періоду нам вдається задовольняти високі вимоги такого важливого для нас партнера — WOG — одного з найбільших національних операторів на ринку нафтопродуктів. Для нас це не просто бізнес-партнерство, а підтвердження репутації нашої компанії на автомобільному ринку», — говорить Олег Могилецький, директор Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт».

Inline
Inline
Киев Автомобильный