Київрада перейменувала столичний міст на Північний

Московський міст перейменували на Північний.

За відповідне рішення проголосували 82 з 89 депутатів міськради.

Мета прийняття рішення — повернення Московському мосту у місті Києві проектної назви «Північний». Звернення депутата Київської міської ради Вікторії Мухи було як ініціатива. Пройшло погодження комісії з питань найменувань

Окрім цього депутати перейменували сквер Андрія Іванова (між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та Бутишевим провулком) на сквер «Латвійський», парк Дружби народів на парк «Муромець», а також присвоїли площі, обмеженої вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури в Шевченківському районі, назву «Троїцька», скверу між вулицями Жилянська, Короленківська і Тарасівська — ім’я Димитра Пешева, а скверу на вулиці Січових стрільців, 27 — назву «Канадський».

Нагадаємо, раніше Київрада перейменувала станцію метро «Петрівка» на «Почайна». До того ж, нову назву отримала «Куренівсько-Червоноармійська» (синя) лінія столичної підземки — «Оболонсько-Теремківська».

Підписуйтесь на канал Киев Автомобильный у Viber/Telegram, читайте нас у Facebook  та Instagram, щоб першими дізнаватися про нові матеріали і ключові події дня.

Inline
Inline
Киев Автомобильный