Рада запровадила відеофіксацію порушень ПДР та штрафні бали

Верховна Рада прийняла закон, відповідно до якого в Україні запровадять фото- та відеофіксацію порушень правил дорожнього руху.

За відповідний закон у вівторок проголосували 267 народних депутатів.

Зокрема законом передбачено, що в Україні запровадять системи автоматичної фіксації порушень ПДР, як у країнах Європи.

При цьому квитанції за зафіксовані в автоматичному режимі порушення будуть надходити на адресу власників авто разом із доданими фото- чи відеодоказами.

Після цього у власника авто буде час на те, щоб зрозуміти, чи він керував машиною в момент здійснення порушення, чи інша особа, якій авто передавалось.

Кожен матиме право оскаржити таке рішення в суді.

Також законом запроваджується система штрафних балів, які будуть враховуватись під час накладення штрафів.

Працівників патрульної поліції та інші підрозділи наділять правом стягувати штрафи на місці порушення.

Вилучення прав у воії буде можливе лише за рішенням суду.

Українська правда

  • Александр Давыдов: Опять в кустах сидеть будут?
  • Гость: Если нарушил, то какая разница где они сидят? В Литве любой прохожий может телефоном сфоткать неправильно припаркованную машину и отправит на сайт полиции, на след день водитель оштрафован! А в Германии фотографу ещё и процент пришлют за содействие. Вы ведь в европу хотите, начните порядок с себя, ездите по правилам. Считаю закон правильный, безнаказанность это самая большая беда нашей страны...
  • Dmitriy Kovryga: Оплата штрафа на месте - это уже совсем лишнее, по крайней мере не наличными. Наличных денег у полицейского не должно быть, только на карманные расходы. Должна быть прописана максимальная сумма на кармане допустимая при выходе на дежурство, иначе от поборов не избавиться.
Inline
Inline